پزشکی و دندانپزشکی

فرصت ثبت نام در آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی تمدید شد

فرصت ثبت نام در هجدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور تا شنبه سوم دی ماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هجدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی طبق قوانین و مقررات (به ویژه مفاد دستورالعمل اجرایی آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی) از کشور ۱۵ دی ماه برگزار می شود.

ثبت نام این آزمون از چهارشنبه ۲۳ آذر آغاز شده است و با توجه به اینکه فرصت ثبت نام امروز چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ به پایان می رسید، مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد فرصت ثبت نام در این آزمون تا شنبه ۳ دی ماه تمدید شده است.

داوطلبان پیش از ثبت نام اینترنتی، باید در «مرکز خدمات آموزشی» وزارت بهداشت تشکیل پرونده داده یا آن را تکمیل کنند. فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی مجاز به شرکت در آزمون اعلام شوند، مجاز به شرکت در آزمون ملی هستند.

داوطلبان برای ثبت نام اینترنتی باید به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir مراجعه کرده و سپس به ترتیب به پیوندهای «دندانپزشکی»، «آزمون ملی»، «ارسال مدارک و ثبت نام» مراجعه کنند.

داوطلبان با پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام به مبلغ ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال (۴۵۰ هزار تومان) و ارسال مدارک، فرم ثبت نام را تکمیل و در نهایت کد رهگیری دریافت کنند.

کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۱۳ دی ماه ۱۴۰۱ از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) خود را در روز آزمون همراه داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

فرآیند آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت ۸:۳۰ صبح پنجشنبه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۱ برگزار می شود.

فرآیند آزمون دروس علوم پایه رأس ساعت ۱۳:۳۰ (یک و نیم بعد از ظهر) پنجشنبه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۱ برگزار می شود.

تذکر: داوطلبانی که پیش از این در آزمون جامع علوم پایه شرکت کرده وقبول شده اند، می توانند از نمره قبولی قبلی خود استفاده کرده و در بخش علوم پایه آزمون شرکت نکنند.

آزمون در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران برگزار خواهد شد که نشانی دقیق آن روی کارت ورود به جلسه درج می شود.

پس از آزمون مرحله نظری اسامی قبول شدگان در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و قبول شدگان در مرحله نظری آزمون، جهت شرکت در مرحله عملی آزمون معرفی خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *