ورزشی

جام جهانی ۲۰۲۲: بازتاب‌های شکست سنگین تیم ملی

با شروع کار تیم ملی در قطر می‌توانید اخبار و حواشی لحظه به لحظه تیم ایران را به صورت زنده از “ورزش سه” دنبال کنید.

به گزارش”ورزش سه”، تیم ملی حالا سومین حضور پیاپی در جام جهانی را تجربه می‌کند. حضور در گروه B مسابقات و جدال با تیم‌های قدرتمندی مثل انگلیس، آمریکا و ولز انگیزه شاگردان کارلوس کی‌روش را برای کسب موفقیت و البته تاریخ‌سازی بیشتر از قبل کرده است.

بازیکنانی که اکثرا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم حضور داشتند و حالا با سابقه‌ای بیشتر و البته تجربه‌ای بهتر به دنبال اتمام کار نیمه تمام خود هستند.

هر چه به شروع جام جهانی نزدیک می‌شویم، اخبار و حواشی پیرامون تیم ملی نیز افزایش پیدا می‌کند. اخباری که قطعا تا پایان جام جهانی برای هواداران فوتبال‌دوست جذاب خواهد بود.

پوشش زنده خبری

روزنامه‌های صبح ایران، به باخت تلخ تیم ملی اینگونه و با تیترهای غمگین واکنش نشان دادند


با توجه به تساوی ۱-۱ آمریکا و ولز در دیدار دوم گروه‌ B مسابقات جام جهانی، ایران در قعر جدول گروه خودش قرار گرفت


تیم ملی فوتبال ایران فردا از ساعت ١٣ در کمپ الریان تمرین خواهد کرد. این نخستین تمرین ایران برای دیدار برابر ولز خواهد بود. حضور نمایندگان رسانه‌های گروهی در ١۵ دقیقه ابتدایی این تمرین مجاز است

فرشاد کرمی در خصوص شکست ایران برابر انگلیس گفت: متاسفانه برخی از بازیکنان امروز واقعا خوب بازی نکردند؛ برای مثال امروز روز خوب جهانبخش نبود و تعویض شد. این بازیکن می‌توانست به ما کمک زیادی کند اما این اتفاق رخ نداد و از آن ناحیه ضرر کردیم. به طور کلی در نیمه اول اصلا خوب نبودیم. ما با پنج دفاع بازی کردیم و فقط به طارمی دل بسته بودیم اما اصلا نمی‌توانستیم توپ را به او برسانیم و جایی هم که توپ را به او می‌رساندیم، یک بازیکن او را پوشش داده بود. بسیاری ممکن است بگویند کاش ۱-۳-۲-۴ یا ۱-۴-۱-۴ بازی می‌کردیم اما باید در نظر بگیریم هیچ‌کس به اندازه کی‌روش جام جهانی را برای ما نمی‌شناسد و این تجربه را ندارد.

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در حساب کاربری خود در توییتر با استفاده از هشتگ «طارمی» و «دعای مادر» نوشت: «‏عاشق تیم ملی ایران هستیم، در هر شرایطی.»

خداداد عزیزی درباره شکست ایران مقابل انگلیس گفت: ترکیب تیم کی‌روش تقریبا در بازی‌های تدارکاتی مشخص بود؛ دفاع وسط‌های ما مشخص بودند و قلی‌زاده، جهانبخش، طارمی و آزمون همیشه بازی می‌کردند. نمی‌دانم یک‌باره چه اتفاقی افتاد که این میزان تغییر صورت گرفت و به کار هم نیامد.

بازیکنان تیم ملی ایران پس از شکست سنگین ۶ بر ۲ مقابل انگلیس یک ساعت در رختکن ورزشگاه خلیفه ماندند. آن‌ها با یکدیگر گفتگوی مفصل داشتند و در نهایت متحد شدند تا مقابل ولز و آمریکا باخت به انگلیس را جبران کنند.

خداداد عزیزی درباره شکست ایران مقابل انگلیس گفت: ترکیب تیم کی‌روش تقریبا در بازی‌های تدارکاتی مشخص بود؛ دفاع وسط‌های ما مشخص بودند و قلی‌زاده، جهانبخش، طارمی و آزمون همیشه بازی می‌کردند. نمی‌دانم یک‌باره چه اتفاقی افتاد که این میزان تغییر صورت گرفت و به کار هم نیامد.

کالوم ویلسون، مهاجم تیم ملی انگلیس پس از بازی این تیم مقابل ایران گفت: بازی خوبی انجام دادیم و به برد خوبی رسیدیم. در نیمه دوم وارد زمین شدم و توانستم یک گل بسازم که حس بسیار خوبی است. به عنوان مهاجم وقتی تیم شما پیش افتاده است و به زمین می‌آیید، یعنی اینکه فرصت دارید که گل بزنید. ما ۲ گل خوردیم و ناراحتمان کرد ولی مجموعه تیم خوب بازی کرد و اعتماد به نفس خوبی به‌دست آوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *